Visszatért az R.E.M. - 13 évvel a zenekar feloszlása után!
A Songwriters Hall of Fame-be is bekerül a legendás csapat, amit egy szenzációs előadással köszöntek meg. Az R. E. M. 2011. szeptember 21-én a honlapján jelentette be a zenekar feloszlását - most azonban újra együtt léptek fel. Méghozzá a dobos Billy Berryvel kiegészülve, aki már 1997-ben elhagyta a zenekart! A Songwriters Hall of Fame-be való csütörtök esti New York-i beiktatásukon a négy zenész a Losing My Religion című slágerük akusztikus változatát adta elő. "Mi vagyunk az R.E.M." - jelentette be Michael Stipe énekes - "és ezt csináltuk".
Az R.E.M. mellett Hillary Lindsey countryénekesnő, az ismert R&B-producer, Timbaland, Dean Pitchford, musicalszövegíró, valamint a Steely Dan duója, Donald Fagen és Walter Becker is bekerült a Songwriting Hall of Fame-be. Az R.E.M. kitüntetését a Grammy-díjas Jason Isbell adta át. "Mindenki egyért és egy mindenkiért voltunk, a dalszerzés hozott össze minket" - mondta Michael Stipe énekes a kitüntetésről. "Nagyon büszkék vagyunk."
Címlapfotó: Profimedia/RedDot
Kapcsolódó cikkek
-
Panoráma A kávét, vagy a tejet öntsd előbb a csészébe? Ez az apró hiba is elronthatja az élményt Te jól csinálod vajon?
-
Panoráma Miért csípnek meg gyakran a lábadon a szúnyogok - és mit tehetsz ellene? Élet
-
Panoráma Telihold 2026. május 31-én: Három csillagjegy most radikális átalakuláson megy keresztül Kék Hold
-
Panoráma Ha ezt a 2 mondatot mondod a rendelésnél, nagyobb gombóc fagyit kapsz Próbáltad már? Meg fogsz lepődni