Harry herceg virágot helyezett el az uralkodó sírjánál nagymamája, II. Erzsébet királynő halálának harmadik évfordulóján.
Ahogy a Sky News és a The Sun bulvárlap is beszámolt róla, a 40 éves Harry a Londonba érkezése után a Windsori kastélyba vitték. A királynőt a kastély területén található Szent György-kápolnában temették el. 2022. szeptember 8-án, 96 éves korában hunyt el. Harry, akit a brit királyi család nagyrészt kiközösített, nagyon szoros kapcsolatot ápolt a "nagymamájával", ahogy szeretetteljesen nevezte a királynőt.
Az Egyesült Államokban élő herceg látogatásának hivatalos oka azonban más: Harry, aki egy hét múlva (szeptember 15-én) ünnepli 41. születésnapját, aznap este részt vesz egy rendezvényen, amelyet egy súlyosan beteg gyermekeket támogató szervezet szervez. A WellChild-díjak Harry egyik legfontosabb ügye, amelyet évek óta támogat. Állítólag egy nottinghami látogatás is tervben van.
Találkozik az apjával?
Hivatkozás másolásaAz, hogy találkozik-e édesapjával, III. Károly királlyal (76), aki jelenleg Kamilla királynővel (78) tölti a nyarat Skóciában, továbbra sem világos. Brit bulvárlapok számoltak be Harry és a palota képviselőinek londoni találkozójáról néhány héttel ezelőtt. Az apa és fia állítólag több mint másfél éve nem látta egymást.
Címlapfotó: Profimedia/RedDot
Hivatkozás másolásaKapcsolódó cikkek
-
Panoráma A kávét, vagy a tejet öntsd előbb a csészébe? Ez az apró hiba is elronthatja az élményt Te jól csinálod vajon?
-
Panoráma Miért csípnek meg gyakran a lábadon a szúnyogok - és mit tehetsz ellene? Élet
-
Panoráma Telihold 2026. május 31-én: Három csillagjegy most radikális átalakuláson megy keresztül Kék Hold
-
Panoráma Ha ezt a 2 mondatot mondod a rendelésnél, nagyobb gombóc fagyit kapsz Próbáltad már? Meg fogsz lepődni